Piłka Nożna - Wola Dębińska

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 24 listopad 2004 Opublikowano: środa, 24 listopad 2004 Drukuj E-mail

"Mini - Champions League" pod tym hasłem w Woli Dębińskiej odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej - Wiesława Kozłowskiego. Na starcie stanęły sześcioosobowe reprezentacje z poszczególnych klas gimnazjalnych Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej:

AC Milan (II a).

Faworytem turnieju był przed turniejem FC Chelsea Londyn (chłopcy z Maszkienic). Jednakże w wyniku sportowej rywalizacji I miejsce zajęła drużyna AS Roma pokonując faworyta 3:0, który w końcowej klasyfikacji zajął II miejsce. Na III miejscu uplasowała się drużyna Juventusu Turyn pokonując AS Monaco 3:1. Organizatorem zmagań sportowych były kluby UKS "ATLAS" i Klub Olimpijczyka "Champions", a zorganizowali go nauczyciele wychowania fizycznego: Barbara Kubik, Krzysztof Sołtys i Marek Czosnek. Dla trzech pierwszych drużyn turnieju czekały puchary, medale oraz dyplomy które wręczył Dyrektor Wiesław Kozłowski. Składy poszczególnych drużyn:
AS Roma: Tomasz Krzyżak, Jakub Bojdo, Piotr Lasko, Krzysztof Kołek, Szymon Synowiecki., Mateusz Okaz.
FC Chelsea: Tomasz Cudecki, Krzysztof Węgrzyn, Patryk Senderak, Bartłomiej Pierzga, Łukasz Śledź, Paweł Suda, Radosław Stąsiek.
Juventus Turyn: Jakub Ogar, Łukasz Gala, Mateusz Folak, Kamil Szczupak, Arkadiusz Nosal, Robert Błyskal.
AS Monaco: Marcin Jakubas, Marek Kalemba, Kamil Bodura, Paweł Płaneta, Rafał Migda, Mateusz Migda, Tomasz Chamowski.