certyfikat

Indywidualny Turniej Szachów P -15 pt. „Genialny Szachowy Umysł”

Opublikowano: poniedziałek, 15 maj 2023 Drukuj E-mail

„Genialny Szachowy Umysł”- pod tym hasłem w Publicznej Szkole Podstawowej z Woli Dębińskiej odbył się Indywidualny Turniej Szachów P–15. Organizatorem turnieju byli Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej i Szkolny Klub Sportowy. Pierwsze miejsce w turnieju w kategorii open zajął Franciszek Kula, na drugim miejscu uplasowała się Alicja Barnaś, a na trzecim Piotr Różak. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Alicja Barnaś. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i słodkie upominki. Nagrody wręczyła Dyrektor Publicznej Szkoły w Woli Dębińskiej – Pani Agata Jankowska.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MP4011272
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.