certyfikat

Mecz Piłki Nożnej Absolwenci vs. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej

Opublikowano: poniedziałek, 15 maj 2023 Drukuj E-mail

W sali gimnastycznej w Wola Dębińska odbył się mecz piłki nożnej Absolwenci kontra Uczniowie  Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej. Mecz zakończył się wynikiem 9:4 dla  byłych uczniów szkoły (absolwentów).
Absolwenci wystąpili w składzie: Dawid Bogusz , Szymon Pietrzycki, Jakub Morys, Marcin Wołek, Kacper Kos, a uczniowie: Dawid Gacoń, Franciszek Kula, Kacper Kułaga, Jakub Borowiec, Piotr Różak. Wszyscy uczestnicy meczu otrzymali w nagrodę słodkie upominki.
Organizatorem zmagań piłkarskich była Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej i Szkolny Klub Sportowy działający przy szkole.

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M CIMG9680
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.