Sukces naszej uczennicy w ogólnopolskim konkursie literackim

Opublikowano: piątek, 12 maj 2023 Drukuj E-mail

Uczennica klasy 7, Nadia Góra, zajęła 3. miejsce w  XXIII edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO Stefan Kardynał Wyszyński – naszym Patronem pod hasłem: „POKÓJ W SERCU – POKÓJ NA ŚWIECIE”.

Zadanie konkursowe brzmiało: „Pokój światowy zaczyna się od pokoju naszego serca”.
Czy przytoczone słowa Prymasa Tysiąclecia są aktualne w XXI wieku? Zaprezentuj temat w wybranej przez siebie formie literackiej, plastycznej lub słowno-muzycznej. Sięgnij zarówno do swoich własnych przemyśleń i przeżyć, jak również do idei znanych z literatury, sztuki i życia społecznego.

W konkursie wzięła udział prawie cała klasa 7. Wiele prac, mimo trudnego tematu, było interesujących, z nich wysłaliśmy kilka do Lublina. Okazało się, że praca Nadii, która napisała wywiad, została dostrzeżona przez jury i wysoko oceniona. Konkurencja była duża, bo w kategorii literackiej było 441 prac podzielonych na 3 grupy wiekowe. Gala podsumowująca konkurs z wręczeniem nagród odbędzie się 26 maja 2023 r. w Lublinie.

Serdecznie gratulujemy Nadii i życzymy dalszych sukcesów !

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M 20161214 103415
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.