Turniej Halowej Piłki Nożnej ,,Mini Ekstraklasa - 2023” klas I-III

Opublikowano: środa, 10 maj 2023 Drukuj E-mail

Na sali gimnastycznej w Woli Dębińskiej odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej pod hasłem ,,Mini - Ekstraklasa - 2023” dla klas I-III. Na starcie turnieju stanęło cztery drużyny( klasy: IA, IB, II, III).

Organizatorem zmagań sportowych była Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej i Szkolny Klub Sportowy. Zwycięska drużyna Rakowa Częstochowa, czyli klasa III wystąpiła w składzie: Alan Siemieniec, Nikodem Cudecki, Marek Wojciech, Piotr Pięta, Jakub Przybyło, Fabian Pajor (wychowawca klasy Pani Aldona Bodura). Nagrody w postaci dyplomów i słodkich upominków wręczyła Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej – Pani Agata Jankowska. Nagrody zakupiono ze środków finansowych od sponsorów.

Składy pozostałych drużyn:

Klasa IB (Lechia Gdańsk): Maksymilian Kozioł, Marcel Siemieniec, Szymon Myszka, Jakub Rogóż, Szymon Ciemięga, Tymon Solarz (wychowawca klasy: Małgorzata Migda)

Klasa IA (Legia Warszawa): Wiktor Michór, Franciszek Cebula, Karol Krzysztoń, Laura Wandas, Filip Krogulski, Jan Franczyk (wychowawca klasy: Jolanta Ogar)

Klasa II (Lech Poznań): Igor Bugajski, Wojciech Wołek, Wojciech Okaz, Jakub Migdał, Jerzy Legutko, Mikołaj Hajduk (wychowawca klasy: Anita Wojtas, nauczyciel wspomagający: Natalia Maziarz)

 Wyniki meczów:

Klasa IA- Klasa II: 8:1

Klasa III- Klasa IB: 12:0

Klasa IA- Klasa III: 1:6

Klasa IB- Klasa II: 1:4

Klasa IA- Klasa IB: 6:0

Klasa III- Klasa II: 4:1

 Klasyfikacja końcowa turnieju :

  1. Klasa III (Raków Częstochowa)

  2. Klasa IA (Legia Warszawa)

  3. Klasa II (Lech Poznań)

  4. Klasa IB (Lechia Gdańsk)

 

 


Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MRODO10
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.