Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Opublikowano: poniedziałek, 08 maj 2023 Drukuj E-mail

 

Dnia 28 kwietnia b.r. odbył się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sufczynie XXII Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas 7-8. Objęty jest honorowym patronatem Wójta Gminy Dębno. Rozdanie nagród odbędzie się w czerwcu na uroczystej gali.

Reprezentantka naszej szkoły Milena Grzebieniarz z klasy 7 otrzymała w tym konkursie wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy tytułu Mistrza Ortografii w przyszłym roku!

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MStatuetka
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.