certyfikat

OGÓLNOPOLSKI SUKCES

Opublikowano: piątek, 28 kwiecień 2023 Drukuj E-mail

 

Aleksandra Powroźnik z kl. 6a zajęła II miejsce w 18. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kwiaty w szarości" Rawicz 2023. Spośród ponad 6 300 (!) prac to właśnie praca Oli została doceniona. Nic dziwnego – jest naprawdę piękna!

Uroczysta Gala wręczenie nagród odbędzie się w ustalonym przez organizatorów terminie Rawiczu (daleko…). Poniżej link do protokołu z konkursu: https://drive.google.com/file/d/1AU8bi9On5Didlf0qgS7A7Wxa90eVEdc-/view

Serdecznie gratulujemy Oli. Mamy nadzieję, że sukces ten będzie motywacją do podejmowania kolejnych wyzwań oraz zachęci innych uczniów do próbowania swoich sił w różnych konkursach.

Warto dzielić się swoimi talentami!

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M DSC 1939
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.